SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz dizel 2.2 2002 ME DOGAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
108092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-benz 2002 dizel 2.2 automatik me dogan te paguar ne gjendje shum te mir posedon : airbag, xhama me rrym, centrall ,esp etj
Te interesuarit mund te thirrin ne 044265611 ose ne viber +37744265611
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
044265611
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »