SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW T4 DIZEL 2.5 2000 ME KLIM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
108098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW T4 DIZEL ME TABELA TE HUAJA 2000
2.5 TDI I ARDHUR NGA SUEDIA
POSEDON KLIM AC ABS AIRBAG SERVO GJAMAT ME RRYM ETJ FULL EXTRA
TE INTERESURIT MUND TE THIRRNI NE KET NUMER 044265611 VIBER +37744265611
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
044265611
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »