SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 1.9 quattro Sline
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
108119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a4 1.9 quattro 131 ps 230000 km e pa doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzon
Mitrovicë
049101678
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »