SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 1.9 Dti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
108155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
renault scenic pa dogan 1.9 dti eshte ne gjendje shum te mir teknike si mbrenda ashtu edhe jasht, vetura posedon:Airbag,Abs,centrall,klim,etj. boj ndrrim me te gjitha veturat.per me shum na kontaktoni: +37744456137 dhe +37745933679

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meti
Prishtinë
044933679
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »