SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 3
Çmimi :
€1,950.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Rregullues Klime
ID e produktit :
108168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura e tipit Golf 3
Viti i prodhimit 1992
Karburanti – Benzinë
Kubikazha: 1.8
Ngjyra e hirit
Regjistrim deri - 11.12.2016
Me klimë
Informata rreth publikuesit
naim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »