SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
t4
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
108169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi wolfagen t4 1997 ne gjendje te mir teknike 1997 ngjyra portokallt regjistrimi ika skadu ekom qlajmru 049808074.
Informata rreth publikuesit
qendrimi
Gjakovë
049808074
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »