SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Atv 250cc extra (+sprint filter)
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Quad Bikes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2008
ID e produktit :
108174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet atv 250cc ne gjendje shum te mir extra ka dogan te paguar 870 euro.ndrrim i mundshem.kontakt viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Prishtinë
045678797
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »