SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.6 Dizel 1 vit RKS
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
108183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Pasat 88 gjendje perfekte.
1.6 Dizell i thjesht në gjendje tmirë.
Ngjyr vishnje metalike(kuqe mbyllët)
Tip top në trap dhe askund i kalbur.
Interjer të mbrendëshëm ngjyr krem.
Regjistrim 1 vit deri 01.Dhjetor.2016
I sapo servisuar në të gjitha gjërat:
(1)Vaji i ndruar 10/40
(2)Filteri i vajit i ri
(3)Filteri i naftës i ri.
(4)Filteri i ajrit i ri.
(5)Rrypi dhëmzor i motorrit i ri.
(6)Llageri i rrypit dhëmzor i ri.
(7)Rrypi i alltenatorit i ri.
(8)Dy jabuqica të reja.
(9)Plus 2 jastak të amortizerave të ri.
(10)Mbajtësi i motorit i ri prej tmirve.
(11)Dhe 4 bravat e dyrve të ndruara.
(12)Gumat e dimrit 2 të parat të reja.
(13)Plus baterin e sapo ndrruar.
E shumë të tjera .. etj.
Me pak fjalë TipTop

INFO SHTESË:
Vetura ka qenë 1.6 Benzin
dhe është kthyer në 1.6 Dizell.
Punon mirë dhe është shumë në gjendje t'mirë.
Shikoni fotot për më shumë detaje të veturës. Shitet vetëm me pare.

Për me shumë kontaktoni:
Tel: 049 / 67 67 00
Viber: +38649676700

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
049 67 67 00
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »