SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2008 me dogan te paguar
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
108196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
van 2008 .... 1.9 disel 150 ps .6 shpejtsi i sa po ardhur nga Zvicrra Me dogan te paguar bmw vw Mercedes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Selami
Prishtinë
049855775
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »