SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
ID e produktit :
108198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra 1.6 ngjendje te mir viti prodhimit 2001 ardhur nka belgjik rks ni vit regjistrim gomat emira dy par fellne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Malishevë
044204617
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »