SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renalut Megane - 2006
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2006
ID e produktit :
108199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Megane - 2006 - 1.5 dci - 183 000 tkalume - ks regjistrim 11 muaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
044 889 977
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »