SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touareg 2.5
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
108213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touareg 2005 r5 2.5 tdi motor ekonomik me 5cilindra regjistrm deri mujin e 9 2016 049808074 .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qendrimi
Gjakovë
049808074
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »