SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
108218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1.6 benzin e pa doganuar vetura eshte ne gjendjee plotsisht te rregullt rrypi dhebzor i nderruar me kilometrazh 145 mii , diska e frenimit komplet te reja ne kilometzh 145 mi , ne kilomerazh 160 mi i gjith kopllin i nderruar te gjitha jan te nderruara ne zvicerr viti i prodhimit 2004 kontakt viber whats app 049244642 qmimi eshte 3100 euro por mund te ket edhe marrveshje
Informata rreth publikuesit
Noel
Prizren
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »