SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza 6L
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '15
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
108219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Ibiza 1.4 ne gjendje shum te mir dhe punon shum mir hargjime shum te vogla me qmim mjaft te volitshem seati eshte shum i mir me servis te kryar viti i prodhimit osht 2003 ama ne fund te 2003 gati 2004 pasqyret i ka me pull me u palue po ashtu ka edhe klimtronik te kaluara i ka 204mi regjistrimi i ka skaduar
tel: 049803733
Informata rreth publikuesit
Fidan
Podujevë
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »