SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sprinter 208D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
108232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sprinter 208D+37745 678 291 (viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
L*
Prishtinë
045 678 291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »