SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
108243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf IV TDI (i e kuqe) viti 2000 per me shum 049147912
Informata rreth publikuesit
Donny
New York, New York
049 147 912
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »