SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford focus 1.6 tdci
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
108245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Ford focus tdci 1.6 ne gjendje te regullte-Ka regjistrim deri me 14.05.2016-Posedon dy pale goma per vere dhe dimer.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arben
Prishtinë
045 247100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »