SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndrrohet passati
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
ID e produktit :
108262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passatin 1.8 benzin plin , regjistrim deri n prill mundesi ndrrimi me kerr me t ri si psh golf 4, passat, audi a4 etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lumi
0038649326585
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »