SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet passat 1.9 tdi
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,400
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
108278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shetet passat 1.9 tdi (di) te kuqe 2004 seri e viti 2005 osht ne gjendje te rregullt ka regjistrim deri me 20.05.2016 ka guma te dimrit plus fellnet me guma te veres centrall alarm climatronik nuk osht hipotek vetura osht ne emrin tim .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naron
Prishtinë
045568468
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »