SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
VW TIGUAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
108281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , ulset sport ,
ulset ALCANTARA , bordkompjuter , tempomat , radio CD ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike ,
fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-tiguan-2-0-tdi-4motion 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »