SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy 1.9 2003 me dogan dhe homologim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
108287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Caddy 1.9 SDI 2003 me dogan dhe homologim i po sa ardhur ne gjendje teper t mir posedon airbag,esp etj
Te interesuarit mund te thirrin ne 044265611 ose ne viber +37744265611
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
044265611
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »