SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Agila 1.2 benz 2001
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Agila
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
108290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel agila 1.2 benzin 2001
me klim dritare elektronike, pasqyre elektronike

e sapo servisuar....rks deri me 10.03.2016
Informata rreth publikuesit
Nexhmedin
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »