SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
land rover
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '15
Lloji :
Land Rover Freelander
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
108293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Land rover RKS benxin plin 1.8 shpenzimet e vogla klim qdo sen funksionale bejm edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florendd
Rahovec
0037745593471
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »