SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opell astra 2007
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2007
ID e produktit :
108329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opell ashtra 1.7 viti 2oo7 disell me servise kumplet te kryra viti par rks me 12 janar iskadon rks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vali
Zürich, Switzerland
044892658
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »