SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 307
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
ID e produktit :
108339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Peugeot 307 Diesel cm3 2.0 e porsardhur nga jasht si dhe posedon Climatronic Abs Xhama Electric Central Panorama etj etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
Dragaš
049419999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »