SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IVECO DAILY 2.3 HDI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
ID e produktit :
10834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IVECO DAILY 2.3 HDI VITI 2009 KM 130.000 SAPO I ARDHUR NGA GJERMANIA DIZELL QMIMI I ARSYSHEM PER ME SHUM INFO 044535442
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Prishtinë
044535442
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »