SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 cdti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
10835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 cdti sapo ardhur nga gjermania me dogan homologim kontroolim teknik me klimatronik pulla vollon gjysem likur drita te mjegulles km 141.000 me liber te servisit me gjitha opcionet full ekstra k per me shum info 044535442
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Prishtinë
044535442
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »