SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
108355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I mir asht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florim
Tirana, Albania
+37744264603
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »