SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET VETURA AUDI A6 2005
Çmimi :
€8,700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
108376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen AUDI a6 2.0 TDi viti i prodhimit 2005Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe fizike, ngjyr e zez !Per me shum informata ju lutem kontaktoni: 044-722-396, 044-333-488

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Klodian
Pristina
044333488
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »