SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eskavator RHINOCEROS XN65-4L
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '17
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Viti :
2015
ID e produktit :
108378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eskavator RHINOCEROS XN65-4L
Operating Weight 6000 kg
Overall Dimension 5598x2035x2780 mm
Bucket Capacity 0.25 cbm
Wheel Base 2350 mm
Wheel Tread 1580 mm
Ground Clearance 260 mm
Blade Height 295 mm
Blade Dimension 2000x345 mm
Tyre Type 7.50-16
Rated Power/Speed 48 kw
No. of Cylinders/Type 4 cylinder / in line
Starting Type Electirc 24V
Drive Method Mechanical 4WD
Hydraulic System Pressure 18 MPa
Hydraulic System Flow 115 L/min
Max Swing Speed 12r/min
Max Travel Speed 35km/h
Gear F: 1-5 ; R: 1
Bucket Digging Force 42 Kn
Arm Digging Force 34 Kn
Gradeability 35 degree
Working Fuel Consumption 6.64 L/h
Diesle Oil Tank Capacity 120
Hydraulic Oil Tank Capacity 110 L
Min.Swing Radius 2552 mm
Boom Length 3100 mm
Arm Length 1600 mm
Max Digging Height 5370 mm
Max Dumping Height 3810 mm
Max Digging Depth 2857 mm
Max Digging Radius 5975 mm
Passed Certificates CE ISO
Informata rreth publikuesit
Agribau
Prishtinë
038748882
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »