SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kamioneta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
108382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamijoneten T5 ka airbak abes asr është në gjendje të regullt ulset me nxemje i registruar me tabela rks nr. I telefonit 049634504
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Kaçanik
044462013
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »