SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra Cabriolet
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor
ID e produktit :
10840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra cabriolet viti 2002, 1.8 diesel. Eshte i ardhur nga zvicra dhe i pa doganuar i ka te kryera te gjitha servisimet dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Informata rreth publikuesit
Ron
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »