SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw cedyy
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
10841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura vw cedyy 1.9 dizel vetura posedon servis te krym dhe ne gjendje te mir regjistrim ka 1 vit shihet edhe ne foto kontakt 044 524 600 flm per mirkuptim
Informata rreth publikuesit
Betim
Besianë
044524600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »