SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2003
ID e produktit :
108415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citrorn c3 . 1.1. Liter . 2003Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
Geneva, Switzerland
0037744870524
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »