SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audı A5
Çmimi :
€16,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2009
ID e produktit :
108417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audı a5 2.7 dızel automatık 2009 ka shpejtsıt tımon plua extra ja kom ndu securıty zeder shıhet edhe foto qelcı zeder securıty ka gjıth servısat e krym osht gjendje shum t mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shenoll
Gjilan
044-358-695
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »