SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 2004
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
108424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault laguna eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Vetura eshte viti prodhimit 2004.
Fellne 17" shum i rujtun eshte regjistrim deri ne qershor urgjent
Ka klimatronik abs senzora senxora shiu
Informata rreth publikuesit
Samir
Prizren
045937470
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »