SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2004 renault megane 1.9 dci 6+1 shpejtsi
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
108440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes renault megane 1.9 dci 6+1 shpejtsi panorama ne gjendje rexhistrimi i ka skaduar 19.03.2015 per me shum informata kontaktoni ne nr 049107241 ose viber +41766510445
Informata rreth publikuesit
Neti
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »