SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SharanE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Sharan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
108451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i shitur
Informata rreth publikuesit
Edison
Pejë
049 33 03 23
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »