SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 350 CDI BLUEEFFCIENCY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Mercedes E
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
108453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri e mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset elektrike ,
tempomat , bordkompjuter , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , dritat LED Para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-e-350-cdi-blueeffciency 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »