SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes polo 1.4
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
108465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes polo 1.4 tdi (di) te kuqe vetura posedon goma te veres dhe te dimrit servisin e kryer dhe regjistrim deri ne shtator te vitit 2016
Informata rreth publikuesit
Art
dragodan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »