SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo v50 diesel 2.0 2006
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Lloji :
Volvo V50
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
108471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vovlo v50 2006 Klim klimatronikABS ESPXhama me rrym2 par fellne me gomaTe dimrit dhe veresEshte ne gjendje Te rregullt 6.5 litra /100kmhDiesel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Real
Ferizaj
049 166 999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »