SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet fiat stilo 2.4
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2005
ID e produktit :
108472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura ne gjendje te mir , sa po ardhur nga zvicraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sadiku
Prishtinë
045930013
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »