SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota corrola 2008 2.0 d4d
Çmimi :
€7,001.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Lloji :
Toyota
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
108476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toyota corrolla 2.0 d4d tipi viti 2008.Km 90000Motorri me zingjirDisel shpenzime shum te ultaUlje filtera te ndruaraGurtnet3 qelsaGuma te reja dimnitCentrat klima tronic xhamat me rrymeKomanda vollanBejm edhe ndrrim me vetur me te vogel.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Pristina
049761762
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »