SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mondial 150cc ne gjendje te rregullt
Çmimi :
€390.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
7,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2009
ID e produktit :
108492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mondial 150cc ne gjendje perfekt me dokumenta ne librez ndrim i munshem vetem me iphone 5s gold viber +37744344381

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adhurim
Gjakovë
044 344 381
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »