SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 2001
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
108515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9 tdi me dy tkuqe ngjendje shume te rregullt manual me klime me ngrohje me karrika modeli i vitit 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vigan
Prishtinë
049659552
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »