SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Marcedes sprinter 311 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
ID e produktit :
108533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet marcedes sprinter 311 cdi viti 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fito
049627626
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »