SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
škoda octavia
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '16
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
108552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Škoda octavia 2007 4x4 klim ngjendje shum te mir gomat e dimrit per meshum 049808074

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qendrimi
Gjakovë
049808074
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »