SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Scudo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
53,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
108558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Therandë
049214077
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »