SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 2014 highline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
53,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
108573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 2014 highline Garancion tfabrikes 53000km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
045888080
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »