SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.9 dci
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
137,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
108576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Megane dci 131ps, 6 shpejtesi, 137 000 km.
Vetura posedon keto pajisje shtese: Full panorama, senzore te pasem, tempomat, speed limiter, radio me bluetooth dhe aux, qels me senzore, uleset sport, pasqyre elektrike, pasqyre me senzor.
Informata rreth publikuesit
Getoar
Prishtinë
+38649625001
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »